Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

v
Späť - Apartmány - Galéria obrázkov- Rezervácia a ceny - Ako k nám                                                  web design: Insieme Split

Apartmány "Niki" - Orij - Dugi Rat - Chorvátsko


Apartmány "Niki" sa nachádzajú v meste Orij, neďaleko mesta Dugi Rat (centrum je vzdialené 500 m). Dom bol postavený v roku 2008. Všetky tri apartmány sú na prvom poschodí (dokončené v roku 2010.). Prízemie a podkrovie nie sú prístupné turistom.

Vedľa domu je priestor na parkovanie. Deti sa môžu hrať v oplotenom dvore alebo na školskom ihrisku, ktoré je neďaleko. V blízkosti apartmánov (200m) sa nachádza prekrásna slnečná pláž. Ideálne pre bezstarostnú a príjemnú dovolenku .

Poloha:

Výhody pobytu v meste Orij je priezračne čistá voda, krásne a čisté pláže, blízkosť, ale aj dostatočná vzdialenosť od každodenného rýchleho životného štýlu a davu veľkých turistických destinácií.
V centre Dugi Rat sa nachádzajú: pošta, banka , supermarket, lekárska ambulancia, malý trh, práčovňa, bary reštaurácie ...
Malá vzdialenosť od atraktívnych turistických centier (Split 15 km, Omiš 6 km, Makarska 35 km ...), ponúka rôzne možnosti pre uskutočnenie dovolenky počas celého roku (prehliadka historických pamiatok, večerných návštev a najrôznejších turistických zariadení).

Aktívny oddych:

Máte záujem o aktívnu dovolenku, tú možno nájsť v tejto oblasti, veľa zaujímavých aktivít: preskúmať krásy tu prítomných starých dedín a osád, zapojiť sa do plaveckých pretekoch v Omiši, vodné pólo, plážový volejbal, plachtenie, windsurfing, kanoistika, rafting, paragliding, lezenie na skalách v okolí mesta Omiš. Okrem vyššie uvedených aktivít, môžete ísť na jednodňový výlet loďou, s rybacím piknikom a navštíviť neďaleké ostrovy Brač a Hvar.

Zábava:

V lete, kultúrnych a zábavných podujatí Dugoračko leto (koncerty zborov, výstavy umelcov, divadelné predstavenie na námestí, spevácke koncerty, koncerty vážnej a populárnej hudby, Festival pouličných sopranistov, detský festival ...) a rybárske večery

Kontakt :  Jadranka Gavrilović

Adresa:  Đački put 5, Dugi Rat - Orij

Mobil: +385 92 268 8184
           +385 91 501 2959

E-mail:
jadranka.gavrilovic@email.t-com.hr

Apartments Niki is member of
Dugi Rat - at Direct-Croatia.com

Apartments Niki
finden Sie bei Ferienhausmiete.de - Ferienwohnung günstig von Privat

Hrvatska.sk

Apartmány Dugi Rat